|
Czy Wy naprawdę się dziwicie, że nasza gra tak wygląda? Chyba nie wierzyliście, że po przyjściu Probierza jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko się odmieni? Z resztą za Probierza Wisła pięknie grać nie będzie, czy skutecznie, też śmiem w to wątpić. Gra 2 napastnikami? Niektórzy z Was właśnie tego się domagali. Przecież pisałem, że możemy grać nawet 4 a i tak nic z tego nie będzie! Skoro nie potrafimy wymienić kilku szybszych podań na połowie przeciwnika, celnie uderzyć z dystansu, wyjść na pozycje to choćby nie wiem jaką taktyką byśmy grali i tak nic z tego nie będzie!
Nie wiem czy chcę aby Wisła się zakwalifikowała do jakichkolwiek pucharów. Z taką grą czeka nas powtórka z rozrywki i blamaż z jakimś Irtyszem lub Karabachem.
|