Hanys napisał(a):

Mam nadzieję żę Legia wygra ligę, dostanie się do LM i kupi takich zawodników że odskoczy reszcie tabeli daleko...
wtedy się otworzą oczy działaczom takich klubów jak Wisła czy Lech...
|
"Prawdziwy" Wiślak, zawsze z klubem na dobre i na złe

ŻENADA.
PS. Walczymy o puchary - niestety tylko to nam zostało. Po burzy słońce wychodzi zza chmur i nad Krakowem zaświeci znów!