Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 09.03.2012, 22:41
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję żę Legia wygra ligę, dostanie się do LM i kupi takich zawodników że odskoczy reszcie tabeli daleko...
wtedy się otworzą oczy działaczom takich klubów jak Wisła czy Lech...
Ale pier*lish... Legia jest tak samo do ogrania jak każda inna śmieszna drużynka w tej lidze przez byle Koronę (równie śmieszną drużynkę). Wystarczy trochę sprytu i ambicji i deczko umiejętności. Jednym Wolskim Legia sobie może pykać ale w PP z Gryfem Wejherowo a nie w LM... Kim oni mają do LM się dostać Golem? Emerytami jak Novo czy kalekami jak Blanco?
Odpowiedz cytując