Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 09.03.2012, 22:40
1. REmis sprawiedliwy, bo my mieliśmy więcej sytuacji, Lech miał znacznie klarowniejsze.
2. Od Probierza wara, bo po raz mieliśmy tyle strzałów co łącznie z Podbeskidziem, Górnikiem i Koroną.
3. Po dwa dobrał według mnie skład optymalnie (jak Melikson kontuzjowany to wpuścił go z Gargułą by razem poklepali) i nawet zmiany zrobiłw odpowiednim czasie.
4. Mamy mega słabych ofensywnych graczy. Paljic to poziom ŁKS-u, Kirm po pierwszych 30 minutach wyłączył się z gry zupełnie. Biton w porównaniu do Brożka to przepaść, Genkov od niego jest znacznie bardziej pożyteczny. Garguła to panienika. Iliev kiwa dla kiwania.
5. Brawa dla najlepszego gracza meczu Diaza który interwencją na koniec uratował nas przed porażką.
Odpowiedz cytując