Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 09.03.2012, 22:38
Wnioski:
1. Nie jest źle, irytuje tylko brak skuteczności.
2.Jaliens, Chavez, Jovanovic, Diaz - dwóch pierwszych bardzo dobrze, dwóch ostatnich dobrze. Bardzo podbudowuje mnie postawa obrony ostatnio.
3.Potrafiliśmy radzić sobie z kuchenkorzem w 1 połowie, w 2 już go bardzo ładnie cisnęliśmy, szkoda że jesteśmy tak cholernie nieskuteczni.
4.Wilk świetnie w destrukcji, ale cholera, po co tyle beznajdziejnych strzałów ?
5.Ceco w kontraście z Bitonem wypada o wiele korzystniej, brakowało go dzisiaj.
6.Brawo dla Sergieja, brawo szczególnie za sytuację w 1 minucie.
7.Illiev, Meleks - piłkarze bez których Wisła nie była by tu, gdzie jest.

i brak skuteczności, co powoli robi się chore.
Jak długo na Wawelu...
Odpowiedz cytując