Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
156
09.03.2012, 22:34
Cofamy się w konstruowaniu akcji to późnego Skorży. Jak taktyką Probierza jest dzida na Bitona to ja już wolę klepanie Moskala. Ciężko się ogląda obecną Wisłę jeden Polak i jeden co umie grać, najlepszy w naszej drużynie niestety Pareiko.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski