Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 09.03.2012, 22:34
Cofamy się w konstruowaniu akcji to późnego Skorży. Jak taktyką Probierza jest dzida na Bitona to ja już wolę klepanie Moskala. Ciężko się ogląda obecną Wisłę jeden Polak i jeden co umie grać, najlepszy w naszej drużynie niestety Pareiko.
Odpowiedz cytując