Ejze, ale ta taktyka
dzida i heja do przodu mi sie nie podoba! Wlasnie od takich taktyk potem przychodza Levadie i Karabachy... Slaby mecz, niby wyrownany, ale z drugiej strony to Lech mial 3 swietne sytuacje a my 1. W PP musi byc lepiej, bo ja nie wiem czy my przez lige sie zakwalifikujemy do pucharow...
W ostatnich 5 meczach mamy 1 zwyciestwo, 2 remisy i 2 porazki. Bilans godny druzyny ktora miala ambicje na gre w LM
