Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 09.03.2012, 22:32
Jesli przed tymmeczem byli jeszcze jacys fantasci co wierzyli w MP to chyba po dzisiejszym meczu ostatecznie sie z tych fantazji wyleczyli.

I polowa w naszym wykonaniu to dramat. II polowa troche lepsza ale i tak nie bylo sie czym zachwycac.
Gdy widze nasze strzaly z dystansu (zwlaszcza Wilka) to mnie ....ica strzela. Wlasciwie to nie sa strzaly tylko wy.......enie pilki w trybuny. By strzelic gola z 25-30 metrow to trzeba to UMIEC a nie liczyc na cud, ze wpadnie.
Tak jak ktos tu juz wspomnial. Jak obrona wyglada lepiej to drramat jest w ataku i na odwrot.
Ten mecz dobitnie pokazuje, ze Biton to jednowymiarowy napastnik. Przydatrny tylko wtedy gdy sa sytuacje strzeleckie. Jak ich nie ma to zespol gra w 10. Mimo tych bramek, ktore strzelil nie jest wart kasy jaka Wisla mialaby za niego zaplacic.
O wystepie naszych glownych "gwizd" czyli Paljicia, Nuneza czy Garguly nie ma co pisac. Zwyczajnie szkoda slow.

Ten mecz ostatecznie zamyka droge do MP. Moze i lepiej bo jeszcze Cupial bylby gotow uwierzyc, ze wszystko jest zajebiscie (choc pewnie i tak w to wierzy...).


PS. podczas tego meczu wyszlo prawdziwe buractwo bydla z Wielkopolski.
Odpowiedz cytując