Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 09.03.2012, 22:31
1. nie umiemy dośrodkować z rożnego
2. "gramy" straszną padake licząc że melikson coś wykombinuje
3. nie da się zauważyć w grze żadnego wycwiczonego schematu
4. obrońcy nie umią wyprowadzać piłek do ataku
5. nie umiemy strzelać z dystansu
6. po raz kolejny nie umiemy wykorzystać przewagi liczebnej na swoją korzyść
podsumowując: żenada
wniosek: dać się zaaklimatyzować probierzowi; oczyścić po sezonie z tego szrotu
dobranoc
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując