Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
19228
09.03.2012, 22:27
Panowie (niektorzy), mieliscie racje, idziemy na mistrza! Przepraszam, ze nie wierzylem w ten zespol...
Bobek90
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bobek90
Znajdź inne posty napisane przez Bobek90