Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline
#
139
09.03.2012, 22:24
Jak na nich patrzę, mam ochotę wcisnąć przycisk "reset" w kompie i mieć nadzieję, że potem system będzie działać lepiej... a tu pyta c.d...
ENDRJU 82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ENDRJU 82
Znajdź inne posty napisane przez ENDRJU 82