vote-for-mikey napisał(a):

Do tego Cracovia musiałaby być 15, a ŁKS nie mógłby być 16.
Jedyna szansa Cracovii w tym (jeśli będą ostatni), że awansuje ktoś z trójki: Nieciecza, Świnoujście,Stróże i sprzeda im swoją licencję.
|
Świnoujście i Stróże rozumiem, ale Nieciecza?