0 22
No tak, bo np. rewolucja francuska tez byla organizowana przez komunistow

Czyli co, to cale zwalczanie arystokracji, monarchii bylo bezprawne? Hmm, to co wracamy do feudalizmu i monarchii?
0 22, wylaczaj wiec ten komputer do jasnej cholery, i idz na pole pracowac dla twojego pana!
To jest wogole ciekawy aspekt. Kiedys kler i szlachta podatku tak jak inni nie placili (np. we Francji). Minelo tyle lat, a u nas dalej kosciol ma "fory" podatkowe. Czas plynie u nas wolniej
