Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16088
Stary 09.03.2012, 19:14
0 22
No tak, bo np. rewolucja francuska tez byla organizowana przez komunistow
Czyli co, to cale zwalczanie arystokracji, monarchii bylo bezprawne? Hmm, to co wracamy do feudalizmu i monarchii? 0 22, wylaczaj wiec ten komputer do jasnej cholery, i idz na pole pracowac dla twojego pana!

To jest wogole ciekawy aspekt. Kiedys kler i szlachta podatku tak jak inni nie placili (np. we Francji). Minelo tyle lat, a u nas dalej kosciol ma "fory" podatkowe. Czas plynie u nas wolniej