szprotson napisał(a):

Zna sie ktoś na działalnosci stowarzyszeń ?
nie myśle teraz o skwk to raz, a dwa nie mam czasu na przeczytanie ustawy i kodeksu
chodzi mi o to jak można zarząd stowarzyszenia odwołać. Jak ktoś ma jakieś pomysły to walić priv czy cos
|
Przez weekend będę się nudził na jakimś spotkaniu. Podrzuć tutaj na forum linka do statutu stowarzyszenia to się pobawie
