Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
12345q
Member
Od: 05.2005
Offline
#
25201
09.03.2012, 18:53
Nie no naprawde nie ma nikogo z Dublina?!
Ludzie pomozcie!!! przeciez tu musi byc jakis pub gdzie da sie ogladnac mecz...
12345q
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 12345q
Znajdź inne posty napisane przez 12345q