Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19217
Stary 09.03.2012, 18:43
2-0 i po meczu

Co do zydkow to zwroccie uwage z kim oni grali w pierwszych 4 kolejkach.
Lechia,Jaga,Zagłebie,Łks
Najsłabsza czworka z dolu tabeli... Z kim oni teraz maja punkty zdobywac ? Z Legia czy Śląskiem ?
Jak dla mnie to w koncu leca i nic ich juz nie ocali.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując