2-0 i po meczu
Co do zydkow to zwroccie uwage z kim oni grali w pierwszych 4 kolejkach.
Lechia,Jaga,Zagłebie,Łks
Najsłabsza czworka z dolu tabeli... Z kim oni teraz maja punkty zdobywac ? Z Legia czy Śląskiem ?
Jak dla mnie to w koncu leca i nic ich juz nie ocali.