Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19213
Stary 09.03.2012, 18:33
Ale sędzie pięknie wy--bał Cracovię

Najpierw ewidentny karny dla zydkow za reke w polu karnym po strzale - sedzia karnego nie daje. Potem reka cracovii na 17 metrze, sedzia karnego daje i 1-0 dla łksu .
Odpowiedz cytując