Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: z lasu
Offline
#
19213
09.03.2012, 18:33
Ale sędzie pięknie wy--bał Cracovię
Najpierw ewidentny karny dla zydkow za reke w polu karnym po strzale - sedzia karnego nie daje. Potem reka cracovii na 17 metrze, sedzia karnego daje i 1-0 dla łksu
.
GajowyDrwal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GajowyDrwal
Znajdź inne posty napisane przez GajowyDrwal