Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
8103
09.03.2012, 17:42
Do darmowej karty kibica wielu pewnie by chciało zrobienia laski na miejscu, michy bigosu, darmowej wódki, nie pisząc o darmowym dowozie, zwycięstwa Wisły i darmowej taksówki dla zapijaczonej dupy do domu.
Najlepiej wszystko za darmo.
Jot
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jot