Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8103
Stary 09.03.2012, 17:42
Do darmowej karty kibica wielu pewnie by chciało zrobienia laski na miejscu, michy bigosu, darmowej wódki, nie pisząc o darmowym dowozie, zwycięstwa Wisły i darmowej taksówki dla zapijaczonej dupy do domu.
Najlepiej wszystko za darmo.
Odpowiedz cytując