Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8100
Stary 09.03.2012, 17:19
10 zł to żadna przeszkoda.
Ale wyobraź sobie taką scenke:
"siedzi kibic z 5 kumplami powiedzmy w Gwarku koło stadionu i mówi, ej wiecie ze dzisiaj jest promocja i można wyrobić za darmo kartę kibica? Poszlibyście w końcu na jakiś mecz, bo naprawde jest zajebista atmosfera i może się wam spodoba"

słowa promocja i darmo działają jako motywator do ruszenia 4liter;p

prawdopodobnie 5 gości właśnie by z darmowymi kartami kupiło bilet na najbliższy mecz i pewnie nie ten najtańszy, bo jak iść pierwszy raz to żeby było dobrze widać.
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując