Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8099
Stary 09.03.2012, 17:07
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Bądźmy poważni. Dziesięć złotych jest przeszkodą? Nie róbmy jaj.
Absolutnie nie jest przeszkodą. Ale pamiętam przy poprzedniej karcie kibica, jak i obecnej obiecywano cuda na kiju, rabaty, promocje itd. Oczywiscie nic nie bylo oprocz pierwszenstwa kupna biletu. Ale drobny bonus, np w postaci zniżki do kina czy kupna ciuchów sponsora Wisły bylby korzystny dla obu stron. Wisla sprzedaje karty, trzepie na tym kase, Multikino ma wiecej widzow, wiekszej liczbie osob puszczane sa reklamy, wiecej są warte itd, do tego kasa z kukurydzy i coli.... Popatrzcie np na Środy z Orange. Pamietam jak rok temu dosyc czesto korzystalem z tego, to w srodku tygodnia czasami byl problem ze znalezieniem wolnego miejsca na sali na jakims dobrym filmie. Mimo ze Cinema City sprzedawalo wtedy za pol ceny bilet, to wplyw z bufetu i z reklam itd napewno pokrył straty zwiazane z promocją i pewnie nieźle zarobili jeszcze...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując