StelmiOriginal napisał(a):

Podejrzewam że jakby zrobili 1 dzień, kiedy wyrobienie Karty Kibica jest bezpłatne, to ludzie by się zabijali o to.... Taka prawda. Gdyby te 10zł za kartę dawalo cos więcej niż mozliwosć wejścia na stadion to spoko, a tak to nic nie daje. Wisła współpracuje z Multikinem. Jakby byla promocja, na przykład w poniedziałek i we wtorek z kartą kibica Wisły Kraków bilet na seanse po 10zł. Uwierzcie, każdy by leciał po te karty. A tu co? Nic. Pustka....
Edit: Przykład z Multikinem byłby korzystny dla obu stron. Wisła ma kase z Kart Kibica, Multikino wpuszcza za pol ceny do kina, gdzie ludzie obkupią się w bufecie w kukurydze i cole i cholera wie co jeszcze....... Nikt nie bedzie stratny, trzeba tylko wykazać chęci... Kolejna propozycja: okazujac karte w butiku Adidasa zniżka 10% na wszystkie ubrania i buty.... da się? Da. Niektorych to moze smieszyc, ale najbardziej cieszą małe rzeczy
|
Karta kibica za darmo byłaby nie fair wobec kilkudziesięciu tysięcy ludzi, którzy ją opłacili. Mnie by to się podobało, bo nie jestem pamiętliwy i nie wkurzają mnie takie drobiazgi, ale "Ogółowi" raczej nie.
Małe bonusy za wyrobienie karty by pomogły, ale oczywiście nie załatwiły sprawy.