Temat
:
[21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska
Offline
#
117
09.03.2012, 16:35
http://tsw.com.pl/news/Kaminski-Walc...elna-pule-1852
Kamiński z Lecha zapewnia, że grają o pełną pulę
ardem99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ardem99
Znajdź inne posty napisane przez ardem99