Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12555
Stary 09.03.2012, 16:32
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Tak, przyznaję się do błędu. Przykłady Meliksona i Bitona nie były na miejscu. Ale w takim razie co powiesz na temat Jakuba Świerczoka, który "podobno" kiedyś cyknął sobie fotkę z jakimś szalikiem obrażającym Wisłę i dlatego nie może w niej grać. Jeśli nawet do tego doszło, to miał pewnie wtedy 15-17 lat, a więc ciężko mówić o dorosłym podejściu do życia. Mogło chodzić o jakiś głupi zakład albo inne historie.
....a koleś z kad żeś ty się urwał?
Odpowiedz cytując