Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8095
Stary 09.03.2012, 16:31
Podejrzewam że jakby zrobili 1 dzień, kiedy wyrobienie Karty Kibica jest bezpłatne, to ludzie by się zabijali o to.... Taka prawda. Gdyby te 10zł za kartę dawalo cos więcej niż mozliwosć wejścia na stadion to spoko, a tak to nic nie daje. Wisła współpracuje z Multikinem. Jakby byla promocja, na przykład w poniedziałek i we wtorek z kartą kibica Wisły Kraków bilet na seanse po 10zł. Uwierzcie, każdy by leciał po te karty. A tu co? Nic. Pustka....


Edit: Przykład z Multikinem byłby korzystny dla obu stron. Wisła ma kase z Kart Kibica, Multikino wpuszcza za pol ceny do kina, gdzie ludzie obkupią się w bufecie w kukurydze i cole i cholera wie co jeszcze....... Nikt nie bedzie stratny, trzeba tylko wykazać chęci... Kolejna propozycja: okazujac karte w butiku Adidasa zniżka 10% na wszystkie ubrania i buty.... da się? Da. Niektorych to moze smieszyc, ale najbardziej cieszą małe rzeczy
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 09.03.2012 o godz. 16:40.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując