Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12554
Stary 09.03.2012, 16:30
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Obiektywnie to SV też za bardzo czym pochwalić nie ma. Gdyby nie Melikson to słabiutko by było.
Przez caly okres wylansowal jednego zawodnika i tak naprawdę nie wiadomo kiedy i za ile pójdzie.

Tak na chlodno:
Pareiko - Franek
jova - Iliev
Biton - agent Maora
Diaz -- przybłęda.

Jednak co by nie pisać to lepszy nam się Dyrektor nie trafi.
Ta bo co? Nostradamus jesteś? Bardzo łatwo będzie przebić sławetnego Stana.
Odpowiedz cytując