Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8094
Stary 09.03.2012, 16:11
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
Powinny powstać "wyspy" w każdej galerii handlowej, gdzie można by kupić bilety oraz z co najmniej jednym stanowiskiem do wyrobienia karty kibica. Z ładnymi dziewczynami, które by zachęcały do wyrobienia takiej karty i z możliwościami np. wygrania ze jest to robione za darmo jak się odpowie na pytanie czy coś. Do tego powiedzmy, akcje typy dziewczyna w dzień kobiet która wyrabia sobie kartę kibica na najbliższy mecz idzie za darmo z chłopakiem,który sobie już bilet kupi. Nie mówiąc już o współpracy z krakowskimi radiami gdzie można by dostać zaproszenie np. na trybunę silver (coś w stylu trójki, która rozdaje wejściówki na koncerty). Sprzedaży internetowa nie będę juz wspominał bo to oczywiste. Sklepiki w "klubach partnerskich", zniżka np 50% dla gości, którzy pokażą bilet ze przyjechali z Gdańska albo Wrocławia (albo bilet z autostrady). Współpraca z siecią telefonii komórkowej typu kup wiślacki abonament telefoniczny a karnet w pakiecie. Gość z megafonem na miasteczku studenckim wołającym na mecz. Jesteś studentem 1 roku spoza krakowa? Przyjdz załóz karte kibica a szalik dostaniesz w prezencie. Tyle możliwości, że można by pisać i pisać
Nasz pseudo marketing nie stać na nic , a tu chłopak wysmarował tyle możliwości w 5 min
ten post powinien sie znadjowac na kazdej stronie w tym temacie to moze Góra zobaczy jak sie zwieksza frekwencje na R22 , bo fanatykow nie przybedzie nagle 15 tys.
===
Frekwencja 18 000 to jak na potencjał Wisły słaby wynik , zwłasza gdy
18000 - 1600 - 11000 = 5400 sprzedanych biletow na ten mecz
kompromitujaca liczba !
Ostatnio edytowane przez blanco : 09.03.2012 o godz. 16:15.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując