Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8092
Stary 09.03.2012, 16:10
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
No i przede wszystkim "wychowywanie" kibica, próba budowania lojalności już na poziomie szkoły podstawowej. Bo to juz wtedy zaczyna sie miec okreslone sympatie klubowe. Wierzyc mi sie nie chce, ze 1/2-1/3 stadionu ciagle pusta a Klub nie chce organizowac akcji dla najmlodszych. Niech nawet cale klasy i szkoly wchodza za darmo. Przyjda raz, drugi, zwiedza stadion, dostana czapeczke i na druga strone Blon juz sie raczej nie wybiora. Podobnie sie ma rzecz z przyjezdnymi studentami. Jakas ich czesc sie ostanie, zmieni profil stanie się regularsami, bedzie za bilety placic normalna kase, kupi karnet. Mam uzasadnione obawy czy ktos w Klubie ogole w tej kwestii gives a fuck.
No dokładnie. To powinny być podstawowe kierunki rozwoju. Budowanie pozytywnego wizerunku w Krakowie(atmosfera, bezpieczeństwo - walka ze stereotypami) i odbudowa mody na Wisłę. Wychowywanie młodych kibiców. Werbunek przyjezdnych.

Moim zdaniem, tylko ktoś kompletnie głupi nie wie, że lepiej zainwestować i oddać w różny sposób za darmo poprzez różnego rodzaju eventy, promocje, prezenty miejsce niż zostawić je by i tak było puste.
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując