Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8091
Stary 09.03.2012, 16:01
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
Powinny powstać "wyspy" w każdej galerii handlowej, gdzie można by kupić bilety oraz z co najmniej jednym stanowiskiem do wyrobienia karty kibica. Z ładnymi dziewczynami, które by zachęcały do wyrobienia takiej karty i z możliwościami np. wygrania ze jest to robione za darmo jak się odpowie na pytanie czy coś. Do tego powiedzmy, akcje typy dziewczyna w dzień kobiet która wyrabia sobie kartę kibica na najbliższy mecz idzie za darmo z chłopakiem,który sobie już bilet kupi. Nie mówiąc już o współpracy z krakowskimi radiami gdzie można by dostać zaproszenie np. na trybunę silver (coś w stylu trójki, która rozdaje wejściówki na koncerty). Sprzedaży internetowa nie będę juz wspominał bo to oczywiste. Sklepiki w "klubach partnerskich", zniżka np 50% dla gości, którzy pokażą bilet ze przyjechali z Gdańska albo Wrocławia (albo bilet z autostrady). Współpraca z siecią telefonii komórkowej typu kup wiślacki abonament telefoniczny a karnet w pakiecie. Gość z megafonem na miasteczku studenckim wołającym na mecz. Jesteś studentem 1 roku spoza krakowa? Przyjdz załóz karte kibica a szalik dostaniesz w prezencie. Tyle możliwości, że można by pisać i pisać
No i przede wszystkim "wychowywanie" kibica, próba budowania lojalności już na poziomie szkoły podstawowej. Bo to juz wtedy zaczyna sie miec okreslone sympatie klubowe. Wierzyc mi sie nie chce, ze 1/2-1/3 stadionu ciagle pusta a Klub nie chce organizowac akcji dla najmlodszych. Niech nawet cale klasy i szkoly wchodza za darmo. Przyjda raz, drugi, zwiedza stadion, dostana czapeczke i na druga strone Blon juz sie raczej nie wybiora. Podobnie sie ma rzecz z przyjezdnymi studentami. Jakas ich czesc sie ostanie, zmieni profil stanie się regularsami, bedzie za bilety placic normalna kase, kupi karnet. Mam uzasadnione obawy czy ktos w Klubie ogole w tej kwestii gives a fuck.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 09.03.2012 o godz. 16:04.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując