Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12549
Stary 09.03.2012, 15:50
Obiektywnie to SV też za bardzo czym pochwalić nie ma. Gdyby nie Melikson to słabiutko by było.
Przez caly okres wylansowal jednego zawodnika i tak naprawdę nie wiadomo kiedy i za ile pójdzie.

Tak na chlodno:
Pareiko - Franek
jova - Iliev
Biton - agent Maora
Diaz -- przybłęda.

Jednak co by nie pisać to lepszy nam się Dyrektor nie trafi.
Odpowiedz cytując