|
Obiektywnie to SV też za bardzo czym pochwalić nie ma. Gdyby nie Melikson to słabiutko by było.
Przez caly okres wylansowal jednego zawodnika i tak naprawdę nie wiadomo kiedy i za ile pójdzie.
Tak na chlodno:
Pareiko - Franek
jova - Iliev
Biton - agent Maora
Diaz -- przybłęda.
Jednak co by nie pisać to lepszy nam się Dyrektor nie trafi.
|