Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kuba7k
Member
 
Od: 06.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8090
Stary 09.03.2012, 15:35
Powinny powstać "wyspy" w każdej galerii handlowej, gdzie można by kupić bilety oraz z co najmniej jednym stanowiskiem do wyrobienia karty kibica. Z ładnymi dziewczynami, które by zachęcały do wyrobienia takiej karty i z możliwościami np. wygrania ze jest to robione za darmo jak się odpowie na pytanie czy coś. Do tego powiedzmy, akcje typy dziewczyna w dzień kobiet która wyrabia sobie kartę kibica na najbliższy mecz idzie za darmo z chłopakiem,który sobie już bilet kupi. Nie mówiąc już o współpracy z krakowskimi radiami gdzie można by dostać zaproszenie np. na trybunę silver (coś w stylu trójki, która rozdaje wejściówki na koncerty). Sprzedaży internetowa nie będę juz wspominał bo to oczywiste. Sklepiki w "klubach partnerskich", zniżka np 50% dla gości, którzy pokażą bilet ze przyjechali z Gdańska albo Wrocławia (albo bilet z autostrady). Współpraca z siecią telefonii komórkowej typu kup wiślacki abonament telefoniczny a karnet w pakiecie. Gość z megafonem na miasteczku studenckim wołającym na mecz. Jesteś studentem 1 roku spoza krakowa? Przyjdz załóz karte kibica a szalik dostaniesz w prezencie. Tyle możliwości, że można by pisać i pisać
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując