Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12548
Stary 09.03.2012, 15:30
heh.
nie interesowało mnie czy amatorka czy nie, twierdziłes ze Bendarz szukał piłkarzy poprzez filtr transfermarkta.

Nie wiem przez co szukał Stan skoro w zimowym okienku nie znalazł NIKOGO. Nawet Branco nie znalazał. To jest chłop który bije Beto i Dudu na głowę, ah ten mistrz transferów. Jakim cudem on miał go w swoim boskim notesie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując