|
heh.
nie interesowało mnie czy amatorka czy nie, twierdziłes ze Bendarz szukał piłkarzy poprzez filtr transfermarkta.
Nie wiem przez co szukał Stan skoro w zimowym okienku nie znalazł NIKOGO. Nawet Branco nie znalazał. To jest chłop który bije Beto i Dudu na głowę, ah ten mistrz transferów. Jakim cudem on miał go w swoim boskim notesie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|