|
A dla mnie ten gol z Apoelem jest najbardziej naciągany.Tam to głównie pech zadecydował + po równo bym obwinił Małego i Pereike.
Może ona by i bezpośrednio wpadła ale fakt jest taki że biegł tam, Mały fatalnie odbił to głową co w ułamku sekundy całkowicie zmieniło sytuację no i Sergiej na takim chaosie się pomylił
Tak więc w tej sytuacji bym go zdecydowanie usprawiedliwił
W tenisie jest coś takiego jak wymuszony błąd i jest on zaliczany do statystyk wtedy kiedy tenisista traci punkt przez swoje złe zagranie ale w jakimś tam stopniu , spowodowane dobrą piłką przeciwnika.
Tu mniej więcej coś takiego miało miejsce.
No ale to tylko tak gwoli przedstawienia mojej wersji wydarzeń, bo tak na prawdę to stary kotlet a bramka tak sam bolała, niezależnie kto zawalił.
A ogólnie fajnie by było gdyby przedłużyli Sergeja.To solidny bramkarz , oczywiście popełniający błędy ale na pewno nie będący poniżej średniej europejskiej
Do tego jest to gość z charakterem wiadomo że tacy są niezbędni by myśleć o sukcesie.
|