Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8089
Stary 09.03.2012, 15:13
Dość ciekawą opcją są też reklamy w autobusach, na tych telewizorkach. Czasem widuje zapowiedzi meczu

A i tak mam wrażenie, ze u nas marketing opiera się jedynie na tym, żeby kazać trenerowi powiedzieć, że liczy na nas i żebyśmy byli 12-stym zawodnikiem.
Odpowiedz cytując