MichaelMyers napisał(a):

|
Genkov nie zagra więc jestem spokojny o zwycięstwo, bo z przodu wystawimy tym razem prawdziwego piłkarza.
|
Zapomniałeś już, kto strzelił dla Nas zwycięską bramkę w domowym meczu z Amikorzem na wiosnę?
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...0__Genkow.html
Zachował się jak rasowy napastnik, albo raczej, prawdziwy piłkarz, nieprawdaż?
