szprotson napisał(a):

|
ale to ty pierwszy cos zasugerowałes wiec czekam az udowodnisz.
|
Dobrze jak 2 powyzszych nie wystarczy to:
1. Czy Bednarz przed Wisla mial jakiekolwiek doswiadczenie w przeprowadzaniu transferow? (jak, do kogo uderzyc)
2. Czy Bednarz chociazby potułał sie troche po klubach zagranicznych w trakcie kariery zawodniczej, podejrzec jak to powinno fachowo wygladac?
3. Serial z bramkarzami i testami innych zawodników, popatrz Stan jedzie zawodnika zobaczyc a JB zapraszal na testy.
4. Ocena prawie wylacznie na podstawie plyt dvd ze skladankami, przeciez o tym wszyscy wiedza.
5. Poleganie na tym "co agent podrzuci". (a np Diaz)
6. Aktywnosc w czaie okienka - slynny urlop.
Jesli czepiasz sie ze napisalem ze JB szukal pilkarzy na TM , to byc moze nie ale niewiele bardziej profesjonalnie a w moim poscie i szydzeniu z JB chodzilo wlasnie o to.