Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12544
Stary 09.03.2012, 14:47
@Tominho: Kominów płacowych nam nie potrzeba. Póki co Wisła ma tyle samo korzyści z wolnych zawodników co Legia, czyli Pareiko jak i Ljuboja są czołowymi piłkarzami w swoich klubach. Co do Blanco i Novo to nie jest powiedziane że pójdą drogą tych dwóch. Najgorsze co może być to kominy płacowe. Już wole te wypożyczenia.

Edycja: Co do Stilicia, to ciekawa opcja. Sam nad nim swego czasu myślałem. Może mu zaproponować kontrakt jakiś lepszy, z racji tego że ma dopiero 25 lat i można na nim zarobić. Mistrzostwo i perspektywa walki o LM na pewno ułatwiłyby nam z nim negocjacje. Guła-Stilić-Maor, ciekawy tercet byłby.
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 09.03.2012 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując