Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8086
Stary 09.03.2012, 14:17
Szkoda wielka, bo mecz i pilkarsko i kibicowsko duzo ciekawszy niz wiekszosc ligowej młócki. I pewnie w te 18 tys. wlicza się 1600 fanów Amiki Wronki. To naprawdę kompromitujące klub liczby.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując