Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12541
Stary 09.03.2012, 14:12
Tominho napisał(a):Wyświetl post
I to jest właśnie ta idiotyczna mentalność. Powinniśmy być dumni i robić sobie z nich jaja, że zgarnęliśmy im klasowego zawodnika jak na polskie realia. Jakoś w Chelsea nikt nie płakał, że kupiono Torresa z Liverpoolu (mniejsza o to jaki poziom tam prezentuje) czy Ashleya Cole'a z Arsenalu... A zresztą myślę, iż działacze Wisły nie zwracają większej uwagi na wymysły SKWK, przykładów nie trzeba daleko szukać (Melex, Biton).
A kiedy to SKWK miało jakieś "ale" co do Bitona albo Maeliksona Niektórym wam to już zupełnie odbiło, może napiszcie że wszystkiemu jest winne SKWK? A jeśli dla Ciebie nie ma prolemu że w koszulce z Białą Gwiazdą będzie biegał ktoś kto nas olewa i obraża to nie mam więcej pytań.
Odpowiedz cytując