|
Spodziewacie się zmiany ustawienia na 451 w tym meczu ?
Ciężko bedze ustawić skład w systemie 442 jeśli wypadnie Melikson. Genkova nie ma na 100% więc ktoś musi go zastąpić w przodzie. Może to być Iliev, ale wtedy na prawej mamy wakat, za niego wejdzie Andraż, bo innego wyjścia nie ma. A na lewej wtedy kto ? Pewnie Pajić. I nikogo na zmianę ani na lewą obronę, ani na prawe skrzydło. Widać spore braki i że drużyna była jednak budowana pod 451..
Ale w moim przekonaniu nawet jak by nie było kogo z tej lawy wpuścić lepiej zagrać 442 niż 451.
Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Diaz - Paljic, Wilk, Nunez, Kirm - Iliev, Biton
Skrzydła niestety koszmarne, raczej na poziom spadkowii a nie Wisły. Ciekawe co wymyśli mądra głowa trener.
Ostatnio edytowane przez tofik : 09.03.2012 o godz. 14:13.
. .
|