Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8083
Stary 09.03.2012, 14:03
Marketing? Rozwieszanie ulotek to marketing? Brak jest jakichkolwiek akcji promujacych jak i zachecajacych do przyjscia na mecz. Nasz "marketing" ogranicza sie jedynie do rozwieszenia kilkuset plakatow na tydzien przed meczem. To za malo!. Dziwi mnie to, ze przeciwnik w sumie fajny, a ja bedac caly tydzien w Krk widzialem jedynie kilka marnych plakacikow. Myslalem, ze chociaz na tego typu mecze bedzie minimum 25 tys ludzi, a jak sie okazuje po raz kolejny, nie zapelnimy stadionu majac tak fatalnie ograniczone promowanie klubu.
Żenua niestety, ja w dalszym ciagu twierdze, ze przy sprzedazy internetowej byloby nas dzis wiecej, bo sam mieszkajac kilkadziesiat km od Krakowa nie zawsze miewam czas, zeby udac sie po bilet do kasy, a wiele ludzi jest wygodnych i nie maja ochoty stac po kolejkach godzine czy dwie albo wejsc na 2ga polowe.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując