Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8082
Stary 09.03.2012, 13:32
milansport napisał(a):Wyświetl post
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
Przed "zwykłymi" meczami schodzi tysiąc, półtora tysiąca biletów. Dzisiaj sądzę, że kolejki będą już od 17, 18 jak ludzie zaczną się wylewać z pracy, szkół i tak dalej i 20 pęknie spokojnie.

Szkoda, że tak mało ludzi, pora jest chyba idealna na mecz, mało kto jeszcze pracuje o tej porze, ci którzy mają zaoczne też już skończyli, dzienni rzadko w ogóle mają zajęcia w piątki. Tutaj marketing już wiele nie da, mecz reklamują już chyba wszędzie poza telewizją - w radiu, na słupach, w komunikacji, po uczelniach...
.
Odpowiedz cytując