milansport napisał(a):

|
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
|
Przed "zwykłymi" meczami schodzi tysiąc, półtora tysiąca biletów. Dzisiaj sądzę, że kolejki będą już od 17, 18 jak ludzie zaczną się wylewać z pracy, szkół i tak dalej i 20 pęknie spokojnie.
Szkoda, że tak mało ludzi, pora jest chyba idealna na mecz, mało kto jeszcze pracuje o tej porze, ci którzy mają zaoczne też już skończyli, dzienni rzadko w ogóle mają zajęcia w piątki. Tutaj marketing już wiele nie da, mecz reklamują już chyba wszędzie poza telewizją - w radiu, na słupach, w komunikacji, po uczelniach...