Kocur napisał(a):

|
tyle miałem kiedyś w mailu od prawnika bo też mnie to interesowało
|
hmm to już coś.
ale np dokładniej :
Stowarzyszenie nie ma nigdzie informacji o statucie. Czy jest to juz powód by odwołać zarząd ?
Imho jest to działanie na szkode stowarzyszenia.
I jak można odwołać zarząd ?