Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
Od: 10.2004
Offline
#
8081
09.03.2012, 12:48
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
milansport
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do milansport
Znajdź inne posty napisane przez milansport