Bobek90 napisał(a):

Jesteś zainfekowany Rydzykiem i bzdurami które wygaduje a to nie sprzyja dyskusji na ten temat.
A tak na powaznie... ja nawet nie znam dokladnie programu Palikota, wiec trudno o to bym byl jego fanboyem. Zreszta, slowo "infekcja" oddaje twoja mentalnosc. Cos z czym sie nie zgadzasz, to automatycznie "infekcja", tak?
|
Co ty myślisz ze Palikot ma program? On podobnie do ciebie reaguje na bieżąco. Jak były protesty w sprawie ACTA chciał pomnikom maski zakładać. Jak się ludzie modlili pod pałacem prezydenckim to skrzyknął uśmiechniętych pierd.....tych. Byle sie tylko ustawić w opozycji do rozsądku. I krzyczeć ze to nowoczesność.
Płaczesz że kościół dostaje kasę z państwa. Dlaczego nie płaczesz jak inne państwa dostają umorzenia kar, w kwotach o których kościół może tylko pomarzyć. Czepiasz sie Rydzyka, dlaczego on nie dostał koncesji, a dostała ją stacja która jeszcze nigdy nie wyemitowała żadnego programu?
Moim zdaniem czas skończyć z bredniami, że kościół nie powinien mieszać sie do polityki. Teraz kiedy w mainstreamowych mediach cenzura, kościól powinien wziąć na siebie ciężar informowania społeczeństwa.