Tominho napisał(a):

|
Jeszcze słówko o APOEL-u. Tak, Cypryjczycy zatrudnili tych piłkarzy za darmo, ale ich kontrakty są na poziomie 400-500 tys. euro, bo każdy z tych piłkarzy w przeszłości prezentował odpowiedni poziom. Podobne działania widzę teraz w Legii, gruba kasa na kontrakty, a i publika na stadionie co raz większa, bo jakby nie było grają tam europejskie "nazwiska". Wystarczy zaufać trenerowi, który jest od dawna z drużyną i jakieś braki w postaci sprzedanych piłkarzy, będzie potrafił odpowiednio zastąpić nowymi twarzami. I to wszystko są działania Jóźwiaka i Miklasa... Wstyd!
|
A skąd takie informacje

? Wg PS najwyższy kontrakt w Apoelu ma Ailton - 400 tys euro rocznie.
Oczywiście w grę wchodzą podatki, a te podejrzewam że na Cyprze summa summarum są niższe niz w Polsce. Jednak twierdzenie, że każdy gracz Apoelu z I składu zarabia 400 tys euro, to chyba bujda na resorach. Pewnie dostali jakieś spore pieniądze za grę w LM, i awans do strefy pucharowej - ale dotyczy to wyników sportowych a nie kwestii regularnych zarobków....