Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54447
Stary 09.03.2012, 10:10
No to mamy już pewność że zadek zawodnik któremu kończy się kontrakt w czerwcu nie zostanie z nami - jak dla mnie idiotyzm bo przez taki sygnał CI zawodnicy mogą sobie totalnie olewać grę dla Wisły wiedząc co ich czeka... a jeśli chodzi o sprawę więcej Polaków - to będzie jeszcze gorzej z nami bo polskich dobrych piłkarzy w Polsce nie ma a więc czeka nas los polskiego średniaka - WAŻNE BY BYLI SAMI POLACY i to jest polityka klubu.....
Odpowiedz cytując