Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 09.03.2012, 09:08
Ale Wam się chyba przeciwnik pomylił. To nie ten klub. Gramy z Amiką, z którą przy R22 były znacznie bardziej dramatyczne mecze. Nieistniejący już Lech prawie zawsze dostawał gładko w d...ę w Krakowie. Nie wspomnę już słynnego 8:0 czy innego 5:1.
Odpowiedz cytując