Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 09.03.2012, 07:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D

Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki

fajne czasy

kazdy jutro daje z siebie 110%

Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !!
a mi 2000 chyba rok i "Kolejorz - druga liga, druga liga"
Odpowiedz cytując