Wojtas napisał(a):

Aj przypomnial mi sie meczyk jak otwierali obecna C a wtedy D
Jasiu Paulista szalał,Dolha miał pobrudzone majtki
fajne czasy
kazdy jutro daje z siebie 110%
Pomagamy pilkarzom ,potrzebuja nas !!
|
a mi 2000 chyba rok i "Kolejorz - druga liga, druga liga"
