Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 09.03.2012, 02:12
Cytat:
A co mają założenia sezonowe Basałaja do tego ,że to miasto jest winne zbudowania stadionu ze zbyt dużą ilością miejsc w stosunku do realnych potrzeb
Bez jaj, bez jaj. Stadiony nie kosztuja 100 zlotych, totez buduje sie je na jakis dluzszy okres czasu. Wybudowanie jakiejs po.......ki na 15 czy 20 tysiecy miejsc znaczaco ograniczalo by perspektywy rozwoju Wisly jako klubu przez najblizsze kilkanascie lat. Miasto by przesadzilo jakby zbudowalo stadion na 60 tys. miejsc, ale my gadamy o 30 tys. w ponad 700 tysiecznym miescie!
Wisla dostala szanse od losu (tak jak kilka innych klubow) i to tylko od niej zalezy czy ja wykorzysta. Jak jej nie wykorzysta, to z pewnoscia nie bedzie to wina miasta...