Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19212
Stary 09.03.2012, 02:06
Ja nie rozumiem tylko jednego, dlaczego karze się wręczającego a nie tego co przyjął. Bo o ile powodów wręczania może być wiele, to przyjmuje się tylko i wyłącznie dla korzyści materialnej.
I to właśnie powinno być szczególnie plewione. Cały gnój zaczyna się wtedy gdy jest chętny przytulić.
Kupujesz bo musisz , sprzedajesz bo chcesz!
Odpowiedz cytując