|
Ja nie rozumiem tylko jednego, dlaczego karze się wręczającego a nie tego co przyjął. Bo o ile powodów wręczania może być wiele, to przyjmuje się tylko i wyłącznie dla korzyści materialnej.
I to właśnie powinno być szczególnie plewione. Cały gnój zaczyna się wtedy gdy jest chętny przytulić.
Kupujesz bo musisz , sprzedajesz bo chcesz!
|